خانم مهماندار با صدای ظریف؟!:هواپیما تا لحظاتی دیگر در فرودگاه گناباد به زمین می نشیند


نوشته شده توسط : علیرضا ودیعی

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور گفت: براساس فشار نماینده مجلس مجوزهای لازم برای جابه جایی مسافر درفرودگاه گناباد گرفته شده است

مدیرعامل شرکت فرودگاه های کشور گفت: تامین منابع مالی برای ساخت فرودگاه هایی که توجیه اقتصادی نداشته با مشکل روبه رو است.

محمود رسولی نژاد  در زمینه وضعیت دو پروژه فرودگاهی گناباد و مدرس در خراسان رضوی اظهار کرد: این دو فرودگاه از جمله فرودگاه هایی هستند که به طور قطع ساخت آن ها توجیه اقتصادی نداشته اما بر اساس فشاری که نمایندگان مجلس آورده اند مجوزهای لازم برای جابه جایی مسافر برای آن ها گرفته شده است 

وی اظهار کرد: این دو فرودگاه هنوز به شرکت فرودگاه های کشور تحویل نشده اما به عنوان تنها نهادی که در حوزه فرودگاهی مشاوره کار می کنیم کمک کرده و مشاوره دادیم و فرودگاه تا این مرحله پیش رفته است.

وی اظهار کرد: برای ساخت این فرودگاه ها باید اعتبار ملی تزریق شود،

شرکت فرودگاه های کشور چون درآمد هزینه ای است و هیچ پولی از هیچ مرجعی برای ساخت فرودگاه ها نمی گیرد به طور طبیعی تلاش و ترجیح ما آن است که درآمدهایش را برای فرودگاه های خود که مردم الان در آن ها خدمت می گیرند و دچار مشکل هستند، سرمایه گذاری کند.

وی گفت: این وضعیت منحصر به همین دو فرودگاه نیست بلکه هر فرودگاهی که با فشار نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساخته شده و توجیه اقتصادی نداشته، ممکن است در تامین منابع مالی با مشکل مواجه شود.وی بیان کرد: اکنون دولت امکان تامین منابع مالی خوبی را برای این بخش ندارد.

رسولی نژاد افزود :اگر اعتباراتی به ما دادند قول می دهیم با اولویت، فرودگاه گناباد، مدرس، سقز و نیز فرودگاه ولی عصر(عج) در ملایر و بروجرد ساخته و تحویل دهیم اما با اعتبارات موجود به طور قطع با مشکل روبه رو هستیم.

وی گفت: اگر اعتبارات لازم در بودجه سال ۸۳ تامین شود امکان آماده سازی این فرودگاه ها در حدی که پروازهای کوچک در آن بنشیند، وجود دارد اما اگر اعتباری تزریق نشود ممکن است همین سرمایه گذاری که تا الان انجام شده از بین برود. به گزارش گنابادتایمز به نقل از تین نیوز

:: موضوعات مرتبط: اجتماعی-انتقادی -پیشنهادی , علمی-فرهنگی -هنری-ورزشی , محلی-منطقه ای , ,
:: بازدید از این مطلب : 4670
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 7 بهمن 1392 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: